WROTA POWIATU PLESZEWSKIEGO - Oficjalny serwis ziemi pleszewskiej
Powrót do strony głównejDodaj do ulubionychUstaw jako startowąSerwis VideoPowiat na FacebookDrukuj tą stronęKontaktKliknij aby powrócić do stylu domyślnegoKliknij aby włączyć styl strony dla osób niedowidzących

League of Legends & Counter-Strike

Z okazji „Pierwszego dnia wiosny” tradycyjnie odbędą się „Drzwi otwarte” w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Pleszewskiego. Zapraszamy kandydatów na uczniów 21 marca br. do Liceum i Gimnazjum im. Stanisława Staszica, Zespołu Szkół Usługowo - Gospodarczych oraz Zespołu Szkół Technicznych w Pleszewie. Sami przekonajcie się, co oferują Wam szkoły powiatowe!
     
Już po raz trzeci w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Pleszewie rozegrany zostanie POWIATOWY TURNIEJ GIER KOMPUTEROWYCH o Puchar Starosty Pleszewskiego. Powiat organizuje mistrzostwa na fali sukcesów dwóch poprzednich edycji turnieju w 2016 i 2017 roku i z uwagi na niesłabnące zainteresowanie młodzieży e-sportem.

W tym roku mistrzostwa gier komputerowych odbędą się w dniach 20 - 21 marca br. Pierwszego dnia planowane są eliminacje, dzień później - faza finałowa.

W grze „League of Legends” zmierzy się 8 reprezentacji gimnazjalnych (o udziale decyduje kolejność zgłoszeń - kto pierwszy, ten lepszy), a w konkursie „Counter - Strike: Global Offensive” rywalizować będą drużyny z 4 szkół ponadgimnazjalnych z Powiatu Pleszewskiego. UWAGA! Zgodnie z regulaminem jedna szkoła może wystawić tylko jedną drużynę (reprezentację). Zgłoszenia drużyn należy dokonać do 9 marca br. na adres e-mail biura turnieju: promocja@powiatpleszewski.pl 

Dokumenty do pobrania (Regulaminy konkurencji + karty zgłoszeń):

Regulamin „Powiatowy Turniej Szkół Gimnazjalnych LEAGUE OF LEGENDS o Puchar Starosty Pleszewskiego 2018” 

Regulamin „Powiatowy Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych COUNTER - STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE o Puchar Starosty Pleszewskiego 2018”

W sprawach organizacyjnych prosimy kontaktować się z menadżerem turnieju: p. Robert Czajczyński / Wydział Organizacyjno-Administracyjny Starostwa Powiatowego w Pleszewie (pok. 212), tel. 62 74-29-650, kom 602 341 827.
      
Zapowiada się pasjonujący turniej! W dniach rozgrywek zapraszamy publiczność do auli LO.     

Tomasz Wojtala
Rzecznik Prasowy